Batų priežiūra

PRIEŽIŪRA: užterštus batus plauti šiltu vandeniu naudojant minkštą šluostę ar kempinę (galima naudoti labai švelnų valiklį). Tuomet batus išdžiovinti kambario temperatūroje. Nenaudokite cheminių skysčių. Batų pagamintų iš EVA/PU negalima valyti su aštriu daiktu, kaip pavyzdžiui plieno šepečiu, švitriniu popieriumi ir kt. Batų pašiltinimas yra lengvai skalbiamas ir greitai džiūsta. Patarimama skalbti ne karštame, o šiltame vandenyje.
 
Batų priežiūra
EVA (Etileno vinilacetatas) - tai ekologiška kompozicinė polimerinė medžiaga, kurią sudaro 82% polietileno ir 18% vinilacetato. Po tinkamo putodaros ir dažiklių panaudojimo, medžiaga tampa labai lengva. Ji puikiai tinka gaminti įsispiriamus batus, vandeniui atsparius elementus ir izoliacinę foliją. Produktų iš EVA medžiagos gamybos technologija yra viena iš sudėtingiausių sintetinių medžiagų perdirbimo pramonės gamybos technologijų. Granulės pakeičiamos naujausiomis putodaros medžiagomis. Avalynė iš EVA medžiagos gali būti gaminama su apsaugos dangteliais ir pradūrimui atspariais įdėklais.

EVA avalynės privalumai:
PU (Poliuretanas) - tai puiki amortizuojanti, atspari UV ir ozonui medžiaga. Poliuretanas pasižymi ypatingai aukštu atsparumu trinčiai, tempimui, riebalams ir naftos produktams.

Norint gauti PU medžiagą, reikia sumaišyti du skystuosius ingredientus Polyolį ir ISO. PU medžiaga gali būti modifikuota į PVC. Ši medžiaga gali būti naudojama labai minkštiems ir lengviems produktams gaminti, pavyzdžiui, poliuretano putai, avalynei. Taip pat galima naudoti ir kietų produktų gamybai, pavyzdžiui, statybos elementų. PU batų privalumas yra galimybė įterpti apsauginį dangtelį ir pradūrimui atsparią medžiagą. PU batai yra 40% lengvesni nei PVC batai ir jie netampa sunkesni esant šaltam orui. Aukštos kokybės PU medžiaga yra puikiai tinkama apsauginių batų gamybai.

PVC (vinilo polichloridas) yra aukštos kokybės, ekonomiška, nepaprastai įvairiapusiška ir šiuolaikiška termoplastinė medžiaga. Ji yra sudaryta iš vinilo chlorido polimerizacijos. Ilgos anglies atomų grandinės suformuoja linijinę PVC medžiagos struktūrą. Pridėjus įvairių priedų, PVC gali būti pakeista į skirtingo kietumo medžiagas. Pagrindiniai PVC priedai yra:
Sumaišius minėtus PVC komponentus ir per ekstruderį su rotaciniu peiliu pabaigoje leidžiant mišinį (vadinamą sausuoju mišiniu), gauname granules, kurios aukštoje temperatūroje paverčiamos skystu pavidalu ir yra švirkščiamos į formą. Panaudojus atitinkamus priedus PVC medžiaga gali būti atspari naftai ir rūgštims. Tai pigiausia medžiaga, naudojama avalynės gamyboje, todėl ir vartotojai gali batus įsigyti už prieinamą kainą. Ši medžiaga taip pat tinka perdirbimui, nes po sumalimo gali būti perdirbama, ištirpinama ir vėl sušvirkščiama.

Sužinok pirmas

Nuolaidos, specialūs pasliūlymai, išpardavimai el. paštu

Atsiskaitymo galimybės
Mokėjimo būdai www.prekybosnamai.lt elektroninėje parduotuvėje
© 2013-2017m. Visos teisės saugomos. PrekybosNamai.lt